TMSoftware - logo TMSoftware
Link do strony głównej Link do informacji technicznych Pliki do pobrania Link do strony z pomocą Valid HTML 4.01!

FAST RUNNER 4.0c English Version

"Fast Runner" to program wielofunkcyjny, który jest połączeniem menadżera aplikacji, prostego programu zarządzającego informacją osobistą (PIM), harmonogramu zadań oraz programu informacyjno-narzędziowego.

Jako menadżer aplikacji ułatwia i przyspiesza uruchomienie innych programów, folderów, stron internetowych lub dokumentów, mających skróty ukryte gdzieś daleko w menu start, lub na pulpicie wśród masy innych skrótów. Pozwala uniknąć natłoku ikon na pulpicie oraz eliminuje uciążliwe czasem przegladanie menu start i jest rozwinięciem pozycji Uruchom lub Znajdź w menu start o funkcje zapisywania skrótów.

Dostępny jest również harmonogram - pozwalający zaplanować samoczynne uruchamianie się wybranych programów i dokumentów lub wyświetlenie przypomnienia z zapisaną treścią.

Moduł zarządzania informacją osobistą to kalendarz z funkcją praktycznego terminarza, przypominający o ważnych wydarzeniach i terminach, notatki - spełniające rolę "żółtych karteczek" oraz bazę teleadresową - kontakty.

Część informacyjno-narzedziowa to informacje o systemie operacyjnym, jego zasobach, sieci, o aplikacjach autostartu i stanie baterii, jak równiez narzędzie timera, pozwalające zaplanować wyłączenie/zrestartowanie, uśpienie lub hibernację komputera z możliwością zaplanowania czasu, kiedy dana komenda zostanie wykonana. Jest również opcja wylogowania systemu.

"Fast Runner" łączy w sobie funkcjonalność kilku programów i apletów systemowych, jest to więc narzędzie praktycznie dla wszystkich, bo każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Fakt, że program oferuje to wszystko za darmo, też nie jest do pominięcia. Plik pomocy szczegółowo objaśnia działanie funkcji programu.
 
 
Fast Runner - widok okna Wymagania programu:
System: Windows XP lub nowszy.
Licencja: freeware

Pobierz - 8.2MB